İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI - TOPRAKLAMA VE BİNA TOPRAKLAMA ÖLÇÜMLERİ/GÜÇLENDİRİLMESİ İLE YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİ İŞLETME SORUMLULUĞU HİZMETİ ALINACAKTIR

JENERATÖR, KOMPANZASYON,UPS (KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI) , ELEKTROSTATİK (ESE) AKTİF PARATONER TOPRAKLAMA VE BİNA TOPRAKLAMA ÖLÇÜMLERİ/GÜÇLENDİRİLMESİ İL...

JENERATÖR, KOMPANZASYON,UPS (KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI) , ELEKTROSTATİK (ESE) AKTİF PARATONER TOPRAKLAMA VE BİNA TOPRAKLAMA ÖLÇÜMLERİ/GÜÇLENDİRİLMESİ İLE YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİ İŞLETME SORUMLULUĞU HİZMET ALIMI hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2023/1372115

 

1-İdarenin

a) Adı

:

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

b) Adresi

:

Osmaniye Mah. Yüzbaşısuyu Cad. Hastane Sok. No:11 Merkez/GİRESUN 28100 GİRESUN MERKEZ/GİRESUN

c) Telefon ve faks numarası

:

4542602000 - 4542602055

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu hizmet alımın

a) Adı

:

JENERATÖR, KOMPANZASYON,UPS ( KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI) , ELEKTROSTATİK ( ESE) AKTİF PARATONER TOPRAKLAMA VE BİNA TOPRAKLAMA ÖLÇÜMLERİ/GÜÇLENDİRİLMESİ İLE YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİ İŞLETME SORUMLULUĞU HİZMET ALIMI

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

JENERATÖR, KOMPANZASYON,UPS ( KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI) , ELEKTROSTATİK ( ESE) AKTİF PARATONER TOPRAKLAMA VE BİNA TOPRAKLAMA ÖLÇÜMLERİ/GÜÇLENDİRİLMESİ İLE YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİ İŞLETME SORUMLULUĞU HİZMET ALIMI
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü ve Bağlı Sağlık Tesisleri

ç) Süresi/teslim tarihi

:

İşe başlama tarihi 01.01.2024, işin bitiş tarihi 31.12.2024

d) İşe başlama tarihi

:

01.01.2024


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

12.12.2023 - 10:30

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu Osmaniye Mah. Yüzbaşı suyu Cad. Hastane Sk. No:11 Merkez / GİRESUN


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu işin yerine getirilmesi için alınması zorunlu olan ve ilgili mevzuatında o iş için özel olarak düzenlenen sicil, izin, ruhsat vb. belgeler,

İstekli firma ihalenin 1. kısmında TSE-HYB 12650 Jeneratör Hizmet yeri yeterlilik belgesini yeterlilik bilgileri tablosunda beyan etmek ve istenildiğinde ihale komisyonuna sunmak zorundadır.
İstekli firma ihalenin 2. kısmında bünyesinde Lise dengi mesleki ve teknik öğretim kurumları ile yüksek öğretim kurumları elektrik bölümü diploması veya Milli Eğitim Bakanlığı'nca verilmiş elektrik tesisatçılığı dalında kalfalık ve ustalık belgesini yeterlilik bilgileri tablosunda beyan etmek ve istenildiğinde ihale komisyonuna sunmak zorundadır.
İstekli firma ihalenin 3. kısmında TSE-HYB 12643 Ups Hizmet yeri yeterlilik belgesini yeterlilik bilgileri tablosunda beyan etmek ve istenildiğinde ihale komisyonuna sunmak zorundadır.
Yüklenici firma ihalenin 4. kısmı için:
1- Teklif verecek firmalar YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Belgesi ve 1kV Üstü ve 1kV Altı Elektrik Serbest Müşavir Mühendis (SMM) belgesini yeterlilik belgesini yeterlilik bilgileri tablosunda beyan etmek ve istenildiğinde ihale komisyonuna sunmak zorundadır.
2- İşletme sorumlusu Giresun il sınırları içerisinde ikamet ettiğini gösteren belgeyi yeterlilik belgesini yeterlilik bilgileri tablosunda beyan etmek ve istenildiğinde ihale komisyonuna sunmak zorundadır.
Yüklenici firma ihalenin 5. kısmı için:
1- Elektrik mühendisleri odasından ihale tarihi itibariyle geçerli SMM Belgeli "Mühendislik Hizmetleri yapmaya " yetkili tescil belgesini veya Elektrik Mühendisleri Odasından Topraklama Seminerine Katıldığı, Topraklama ölçmeye yetki belgesini yeterlilik bilgileri tablosunda beyan etmek ve istenildiğinde ihale komisyonuna sunmak zorundadır.
2. Topraklama Ölçü aleti ihale tarihi itibariyle geçerli kalibrasyonlu olacaktır. ilgili kalibrasyon belgesini yeterlilik bilgileri tablosunda beyan etmek ve istenildiğinde ihale komisyonuna sunmak zorundadır.
 


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Diğer Hizmetler/0,71
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Sınır değerin altında teklif sunan isteklilerin teklifleri açıklama istenilmeksizin reddedilecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01942573

01 Ara 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Giresun Öncü Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Giresun Öncü Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Giresun Öncü Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Giresun Öncü Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.