GİRESUN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI VE BAĞLI BİRLİKLERİ İHTİYACI İÇİN ISINMA AMAÇLI KÖMÜR (TİP-1) ALIMI

İL JANDARMA KOMUTANLIĞI(GİRESUN) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI GİRESUN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI VE BAĞLI BİRLİKLERİ İHTİYACI İÇİN ISIN...

İL JANDARMA KOMUTANLIĞI(GİRESUN) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

GİRESUN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI VE BAĞLI BİRLİKLERİ İHTİYACI İÇİN ISINMA AMAÇLI KÖMÜR (TİP-1) ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN: 2024/472491

1-İdarenin

a) Adı: İL JANDARMA KOMUTANLIĞI(GİRESUN) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

b) Adresi: TEYYAREDÜZÜ MAHALLESI ŞEHİT TUĞGENERAL BAHTİYAR AYDIN KIŞLASI NO:5 (OTOGAR YANI) 28200 OTOGAR YANI GİRESUN MERKEZ/GİRESUN

c) Telefon ve faks numarası: 4542150655 - 4542150622

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası: https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı: GİRESUN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI VE BAĞLI BİRLİKLERİ İHTİYACI İÇİN ISINMA AMAÇLI KÖMÜR (TİP-1) ALIMI

b) Niteliği, türü ve miktarı: 355.000 KG. KÖMÜR, ISINMA AMAÇLI, TİP-1 (ALT ISIL DEĞERİ EN AZ 6.200 KCAL/KG)

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer: İHALE DOKÜMANININ EK'İNDE BULUNAN GİRESUN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI ISINMA AMAÇLI KÖMÜR TESLİM YERLERİ VE MİKTARLARI ÇİZELGESİNDE BELİRTİLEN YERLERE, BELİRTİLEN MİKTARLARDA TESLİM EDİLECEKTİR.

ç) Süresi/teslim tarihi: SÖZLEŞMENİN İMZALANMASINI TAKİP EDEN GÜNDEN İTİBAREN 30 (OTUZ) TAKVİM GÜNÜ İÇERİSİNDE İHALE DOKÜMANININ EKİNDE BULUNAN TESLİM YERLERİ VE MİKTARLARI ÇİZELGESİNDE BELİRTİLEN YERLERE, ÇİZELGEDE BELİRTİLEN MİKTARLARDA YÜKLENİCİ TARAFINDAN DEFATEN TESLİM EDİLECEKTİR.

d) İşe başlama tarihi: Sözleşmenin imzalandığı tarihi takip eden ilk iş günü

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati: 10.05.2024 - 10:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres): GİRESUN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI İHALE KOMİSYON BAŞKANLIĞI

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

Belge Adı Açıklama Ortak Girişimlerde

İTHALATÇI KAYIT BELGESİ      İTHALATÇILAR; İTHALATÇI KAYIT BELGESİ (ASLI/ASLININ İDARE VEYA NOTER ONAYLI SURETİ), Tüm ortakların sunması gerekmektedir.

UYGUNLUK İZİN BELGESİ       ÜRETİCİLER; UYGUNLUK İZİN BELGESİ (ASLI/ASLININ İDARE VEYA NOTER ONAYLI SURETİ), Tüm ortakların sunması gerekmektedir.

DAĞITICI KAYIT BELGESİ        DAĞITICILAR; HERHANGİ BİR İLDE ALINMIŞ DAĞITICI KAYIT BELGESİ (ASLI/ASLININ İDARE VEYA NOTER ONAYLI SURETİ), Tüm ortakların sunması gerekmektedir.

Katı Yakıt Satış İzin Belgesi    SATICILAR; HERHANGİ BİR İLDEN ALINMIŞ, KATI YAKIT SATICISI KAYIT BELGESİ. (ASLI/ASLININ İDARE VEYA NOTER ONAYLI SURETİ)     Tüm ortakların sunması gerekmektedir.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 10 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgelere veya teknolojik ürün deneyim belgesine ait bilgiler.

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

4.4.1. "ISINMA AMAÇLI KÖMÜR SATIŞI", BENZER İŞ OLARAK KABUL EDİLECEKTİR

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 150 (YüzElli) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN02018069

18 Nis 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Giresun Öncü Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Giresun Öncü Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Giresun Öncü Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Giresun Öncü Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.